• Under våren erbjuder  vi träning för röd, blå, gul, grön & vit grupp.
• Vi tar emot juniorer från det året man fyller 6 år.
• Man kan anmäla sig till 1 eller flera kurser.
• Under våren tränar man 55 minuter 1 gång/vecka.
• För att hålla hög kvalitet på träningen har vi Max 6 i grupperna (min. 4).
• Vi skapar tjejgrupper om det visar sig att flera tjejer anmäler sig till samma grupp.
Vit grupp & JuniorELIT har annat upplägg.
Tränare är våra PGA-tränare Lars Lindh & Erik Prawitz »

Välkommen till Trelleborgs GK:s året-runtverksamhet där barnen står i fokus!

Anmäl dig omgående!

Vid anmälan får man en bekräftelse på om det finns en ledig plats i den önskade gruppen inom 24h, och behöver alltså inte vänta på någon placering särskilt länge. Detta gör att “först till kvarn” gäller…
Hur vet jag om jag har fått en plats?
Gå in på hemsidan och titta under önskad grupp/önskade grupper. Om juniorens namn finns bland deltagarna inom 24h har han/hon fått en plats i den gruppen. Om gruppen är full eller om vi rekommenderar en annan grupp blir ni kontaktade. 

Dagar, tider & anmälda finns längre ner på sidan ↓ 

Delmål & motivation!

Vi har sedan 17 år tillbaka en egen modell för att motivera våra juniorer.
Massor av delmål, träningskort & att tidigt få lov att börja spela på banan, gör att kring 120 juniorer tränar hos våra utbildade PGA-tränare varje vecka året runt.
Läs mer!

Kursavgift

Vi mailar ut kursavgiften som en faktura i pdf-form strax efter er anmälan.
Röd, blå, gul & grön grupp:
550:-
Spel på banan gul & grön grupp: 200:-
Vit grupp vår, sommar & höst 1500:-
Vit grupp endast vår 600:-
Vit grupp endast sommar: 600:-
Vit grupp endast höst: 550:-

Tillval: spelkurs 9hål

Under 9 hål hjälper vår PGA-pro Erik dig med rutiner, tempo, sikte, regler  – en hjälp att komma igång med eget spel!
Spelkurserna är ett komplement för er som går i till den ordinarie träningen i gul, grön & gul/grön grupp under våren, och passar bra för er som har föräldrar som inte hinner spela så mycket.
Kursen är även perfekt för er med “icke golfande föräldrar”.
Dagar & tider finns längre ner på sidan.

Börja spela på stora banan

De flesta juniorer har en stor längtan att få spela på stora banan.  Vi släpper därför ut våra juniorer på stora banan lite tidigare än vad som är vanligt.
Läs mer!

Vi lånar ut klubbor

Du kan låna klubbor av oss  tills dess att det är
dags att börja spela på banan.
Vill du ha egna klubbor? I vår butik säljer vi prisvärda juniorklubbor.
Läs mer!

Junior- & föräldrarpolletter

Alla juniorer som är anmälda till aktuella kurser får köpa billigare bollpolletter.
NYHET! Alla föräldrar får gratis polletter under tiden juniorerna tränar!
Mer om Junior- & Föräldrarpolletter »

Är du nybörjare & 12-15 år?

Ring oss innan anmälan till röd grupp, så att vi kan vägleda dig till rätt träningsform.
Du når oss på: 0410-330480

Det är viktigt att träningen är rätt anpassad så att motivationen blir hög!
Eventuellt är våra subventionerade privatlektioner & lektionspaket för juniorer ett alternativ för att forcera träningen ett snäpp & komma ifatt ex. kompisar som har tränat ett tag.
Läs mer här »

Måndagsklubben & NYA Söndagsklubben

Våra “klubbar” som introducerar spel på banan!
Vår populära Måndagsklubb kommer som vanligt att genomföras i maj & september.

För att det inte ska bli upphåll kommer Erik att hålla starta nya Söndagsklubben i juni, juli & augusti.
Mer om Måndagsklubben klicka här»
Mer om Söndagsklubben (Länk kommer inom kort »)

Datum för vårens & försommarens läger

Nu är datumen satta för vårens och försommarens läger för juniorer som är medlemmar.
Det finns läger för nivåerna gul, grön, vit & elit.
Läs mer klicka här »

Röd tisdag 17:00

Dag: tisdagar
Tid: 17:00-17:55
Datum: 4/4, 18/4, 25/4, 2/5, 9/5, 16/5, 23/5, 30/5 OBS! Ingen träning 11/4!
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Emma Jervemyr
2. Malin Jervemyr
3. Matilda Odenhag
4. Vera Skog
5. Linnea Skog
6. Amelia Uszak
FULLTECKNAT – anmäl dig som vanligt för att ställa dig som reserv.

Anmäl dig

Röd torsdag 17:00

Dag: torsdagar
Tid: 17:00-17:55
Datum: 6/4, 20/4, 27/4, 4/5, 11/5, 18/5, 25/5, 1/6
OBS! Ingen träning 13/4!
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Filippa Andersson
2. Max Andersson
3. Alfred Norén
4. Hjalmar Norén
5. LEDIG PLATS
6. LEDIG PLATS

Anmäl dig

Röd lördag 09:30

Dag: lördagar
Tid: 09:30-10:25
Datum: 8/4, 22/4, 29/4, 7/5, 13/5, 20/5, 27/5, 3/6
OBS!
1:
 Ingen träning 15/4
2: Den 7/5 är en söndag
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Isabella Hall
2.
Emilia Tegård
3.
Hugo Hellberg
4.
Christoffer Sandblom
5.
Magnus Tømmeraas
6.
Julius von Röök
FULLTECKNAT – anmäl som vabligt för att ställa dig som reserv

Anmäl dig

Blå onsdag 17:00

Dag: onsdagar
Tid: 17:00-17:55
Datum: 5/4, 19/4, 26/4, 3/5, 10/5, 17/5, 24/5, 31/5
OBS! Ingen träning 12/4!
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Viggo Sernerup
2.
Albin Sernerup
3. 
Malte Wegbratt
4. LEDIG PLATS

5. LEDIG PLATS
6. LEDIG PLATS

Anmäl dig

Blå/Gul lördag 10:30

Ålder: 6-9 år (född 2008-2011)

Till denna Blå/Gula grupp kan juniorer med både blått & gult kort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt blåa eller gula träningskort.

Dag: Lördag
Tid: 10:30-11:25
Datum: 8/4, 22/4, 29/4, 7/5, 13/5, 20/5, 27/5, 3/6
OBS!
1:
 Ingen träning 15/4
2: Den 7/5 är en söndag
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1.
Iza Johansson
2.
Ellie Christoffersson
3.
Emma Seegh
4.
Thea Larsson
5.
Alvin Wiberg
6.
Liam Larenholm
FULLTECKNAT – anmäl som vanligt för att ställa dig som reserv till denna grupp.

Anmäl dig

Gul/Grön tisdag 18:00

Ålder: 6-9 år (född 2008-2011)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: tisdagar
Tid: 18:00-18:55
Datum: 4/4, 18/4, 25/4, 2/5, 9/5, 16/5, 23/5, 30/5 OBS! Ingen träning 11/4!
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Bruno Olsson
2. Gabriel Garweik
3. Dino Carlsson
4. Emiliano Franzini
5. Ebba Lindsjö
6. Isabell Svensson
FULLTECKNAT

Anmäl dig

Gul/Grön tisdag 19:00

Ålder: 10 år eller äldre (född 2007-tidigare)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: tisdagar
Tid: 19:00-19:55
Datum: 4/4, 18/4, 25/4, 2/5, 9/5, 16/5, 23/5, 30/5 OBS! Ingen träning 11/4!
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Ameli Dahav
2.
Hugo Hallberg
3.
Elias Perstenius
4.
Sofia Pahlman
5.
Nils Johansson
6. 
Kalle Persson
FULLTECKNAT

Anmäl dig

Gul-Grön onsdag 18:00

Ålder: 10 år eller äldre (född 2007-tidigare)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: onsdagar
Tid: 18:00-18:55
Datum: 5/4, 19/4, 26/4, 3/5, 10/5, 17/5, 24/5, 31/5 OBS! Ingen träning 12/4!
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz

Anmälda:
1. Benjamin Svensson
2. Theo Gillsin Emanuel
3. Filip Sernerup
4. Carl Hugo Bauer von Röök
5. Ellinor Bauer von Röök
6.
LEDIG PLATS
.
.

Anmäl dig

Gul/grön torsdag 18:00

Ålder: 6-9 år (född 2008-2011)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: torsdag
Tid: 18:00-18:55
Datum: 6/4, 20/4, 27/4, 4/5, 11/5, 18/5, 25/5, 1/6
OBS! Ingen träning 13/4!
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. William Ahlberg
2. Älva Eldemar
3. Dino Carlsson
4. Matteo Grasso
5. Malte Lind
6. LEDIG PLATS

Anmäl dig

Gul/Grön torsdag 19:00

Ålder: 10 år eller äldre (född 2007-tidigare)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: torsdag
Tid: 19:00-19:55
Datum: 6/4, 20/4, 27/4, 4/5, 11/5, 18/5, 25/5, 1/6
OBS! Ingen träning 13/4!
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Oscar Nordberg Tykesson
2. Julia Narvselius
3. Rasmus Vestergaard-Hansen
4. Noah Bargisen
5. Fabian Jonasson
6. LEDIG PLATS

Anmäl dig

Blå/gul lördag 10:30

Ålder: 6-9 år (född 2008-2011)

Till denna Blå/Gula grupp kan juniorer med både blått & gult kort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt blåa eller gula träningskort.

Dag: Lördag
Tid: 10:30-11:25
Datum: 8/4, 22/4, 29/4, 7/5, 13/5, 20/5, 27/5, 3/6
OBS!
1:
 Ingen träning 15/4
2: Den 7/5 är en söndag
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1.
Iza Johansson
2.
Ellie Christoffersson
3.
Emma Seegh
4.
Thea Larsson
5.
Alvin Wiberg
6.
Liam Larenholm
FULLTECKNAT
 – anmäl som vanligt för att ställa dig som reserv till denna grupp.
.
.
.

Anmäl dig

Gul/grön Lördag 11:30

Ålder: 6-9 år (född 2008-2011)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: lördag
Tid: 11:30-12:25
Datum: 8/4, 22/4, 29/4, 7/5, 13/5, 20/5, 27/5, 3/6
OBS!
1:
 Ingen träning 15/4
2: Den 7/5 är en söndag
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz

Anmälda:
1. Henrik Dencker
2. Axel af Winklerfelt
3. Philip Reslow
4. Arvid Olsson
5. William Johansson
6. LEDIG PLATS

Anmäl dig

Gul/grön Lördag 13:00

Ålder: 10 år eller äldre (född 2007-tidigare)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: lördag
Tid: 13:00-13:55
Datum: 8/4, 22/4, 29/4, 7/5, 13/5, 20/5, 27/5, 3/6
OBS!
1:
 Ingen träning 15/4
2: Den 7/5 är en söndag
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Alva Cordes
2. Ture Callan
3. Malte Callan
4. Max Nilsson
5. Nils Johansson
6. Lino Ianco
FULLTECKNAT – anmäl som vanligt för att ställa dig som reserv

Anmäl dig

Gul/grön Lördag 14:00

Ålder: 10 år eller äldre (född 2007 -tidigare)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: lördag
Tid: 14:00-14:55
Datum: 8/4, 22/4, 29/4, 7/5, 13/5, 20/5, 27/5, 3/6
OBS!
1:
 Ingen träning 15/4
2: Den 7/5 är en söndag
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Liam Cervin
2.
Max Pihlsgård Hellström
3.
Alexander Johansson
4. LEDIG PLATS
5. LEDIG PLATS
6. LEDIG PLATS
.
.
.
.

Anmäl dig

Gul/grön Spelträning lördag 29/4

GUL/GRÖN Spelgrupp

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. 

Dag: Lördag
Datum: 29/4
Tid: 15:00-cirka 17:15
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Hugo Hallberg
2. Sofia Pahlman
3. Carl Hugo Bauer von Röök
FULLTECKNAT – anmäl som vanligt för att ställa dig som reserv

Anmäl dig

Gul/grön Spelträning lördag 13/5

GUL/GRÖN Spelgrupp

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. 

Dag: Lördag
Datum: 13/5
Tid: 15:00-cirka 17:15
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Dino Carlsson
2.
Hugo Hallberg
3. Arvid Olsson
FULLTECKNAT – anmäl dig som vanligt för att ställa dig som reserv

Anmäl dig

Gul/grön Spelträning lördag 20/5

GUL/GRÖN Spelgrupp

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. 

Dag: Lördag
Datum: 20/5
Tid: 15:00-cirka 17:15
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1.
Philip Reslow
2.
Dino Carlsson
3.
Arvid Olsson
RESERV 1: Lino Ianco
RESERV 2: Alexander Johansson
FULLTECKNAT –
anmäl dig som vanligt för att ställa dig som reserv
.
.

Anmäl dig

Gul/grön Spelträning lördag 27/5

GUL/GRÖN Spelgrupp

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. 

Dag: Lördag
Datum: 27/5
Tid: 15:00-cirka 17:15
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Dino Carlsson
2. Lino Ianco
3. Ellinor Bauer von Röök
FULLTECKNAT – anmäl som vanligt för att ställa dig som reserv

Anmäl dig

Gul/grön Spelträning lördag 3/6

GUL/GRÖN Spelgrupp

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. 

Dag: Lördag
Datum: 3/6
Tid: 15:00-cirka 17:15
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Oscar Nordberg Tykesson
2. William Ahlberg
3. William Johansson
FULLTECKNAT – anmäl dig som vanligt för att ställa dig som reserv

Gul/Grön tisdag 18:00

Ålder: 6-9 år (född 2008-2011)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: tisdagar
Tid: 18:00-18:55
Datum: 4/4, 18/4, 25/4, 2/5, 9/5, 16/5, 23/5, 30/5 OBS! Ingen träning 11/4!
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Bruno Olsson
2.
Gabriel Garweik
3. Dino Carlsson
4. Emiliano Franzini
5. Ebba Lindsjö
6. Isabell Svensson
FULLTECKNAT

Anmäl dig

Gul/Grön tisdag 19:00

Ålder: 10 år eller äldre (född 2007 -tidigare)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: tisdagar
Tid: 19:00-19:55
Datum: 4/4, 18/4, 25/4, 2/5, 9/5, 16/5, 23/5, 30/5 OBS! Ingen träning 11/4!
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Ameli Dahav
2.
Hugo Hallberg
3.
Elias Perstenius
4.
Sofia Pahlman
5.
Nils Johansson
6. 
Kalle Persson
FULLTECKNAT

Anmäl dig

Gul-Grön onsdag 18:00

Ålder: 10 år eller äldre (född 2007 -tidigare)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: onsdagar
Tid: 18:00-18:55
Datum: 5/4, 19/4, 26/4, 3/5, 10/5, 17/5, 24/5, 31/5 OBS! Ingen träning 12/4!
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz


Anmälda:
1. Benjamin Svensson
2. Theo Gillsin Emanuel
3. Filip Sernerup
4. Carl Hugo Bauer von Röök
5.
Ellinor Bauer von Röök
6.
LEDIG PLATS
.
.

Anmäl dig

Gul/grön torsdag 18:00

Ålder: 6-9 år (född 2008-2011)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: torsdag
Tid: 18:00-18:55
Datum: 6/4, 20/4, 27/4, 4/5, 11/5, 18/5, 25/5, 1/6
OBS! Ingen träning 13/4!
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. William Ahlberg
2. Älva Eldemar
3. Dino Carlsson
4. Matteo Grasso
5. Malte Lind
6. LEDIG PLATS

Anmäl dig

Gul/Grön torsdag 19:00

Ålder: 10 år eller äldre (född 2007 -tidigare)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: torsdag
Tid: 19:00-19:55
Datum: 6/4, 20/4, 27/4, 4/5, 11/5, 18/5, 25/5, 1/6
OBS! Ingen träning 13/4!
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Oscar Nordberg Tykesson
2. Julia Narvselius
3. Rasmus Vestergaard-Hansen
4. Noah Bargisen
5.
Fabian Jonasson
6. LEDIG PLATS

Anmäl dig

Gul/grön Lördag 11:30

Ålder: 6-9 år (född 2008-2011)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: lördag
Tid: 11:30-12:25
Datum: 8/4, 22/4, 29/4, 7/5, 13/5, 20/5, 27/5, 3/6
OBS!
1:
 Ingen träning 15/4
2: Den 7/5 är en söndag
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz

Anmälda:
1.
Henrik Dencker
2.
Axel af Winklerfelt
3.
Philip Reslow
4.
Arvid Olsson
5.
William Johansson
6. LEDIG PLATS
.
.
.
.
.

Anmäl dig

Gul/grön Lördag 13:00

Ålder: 10 år eller äldre (född 2007 -tidigare)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: lördag
Tid: 13:00-13:55
Datum: 8/4, 22/4, 29/4, 7/5, 13/5, 20/5, 27/5, 3/6
OBS!
1:
 Ingen träning 15/4
2: Den 7/5 är en söndag
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Alva Cordes
2. Ture Callan
3. Malte Callan
4. Max Nilsson
5. Nils Johansson
6. Lino Ianco
FULLTECKNAT – anmäl som vanligt för att ställa dig som reserv

Anmäl dig

Gul/grön Lördag 14:00

Ålder: 10 år eller äldre (född 2007 -tidigare)

Till denna Gul/Gröna grupp kan juniorer med både gult & grönt träningskort anmäla sig. Du kommer att få träning på den nivå du befinner dig på ditt gula eller gröna träningskort.

Dag: lördag
Tid: 14:00-14:55
Datum: 8/4, 22/4, 29/4, 7/5, 13/5, 20/5, 27/5, 3/6
OBS!
1:
 Ingen träning 15/4
2: Den 7/5 är en söndag
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
Tränare: Erik Prawitz
Anmälda:
1. Liam Cervin
2. Max Pihlsgård Hellström
3. Alexander Johansson
4. LEDIG PLATS
5. LEDIG PLATS
6. LEDIG PLATS

Anmäl dig

Vit tisdagar 17:10 el. 18:00

Tränare: Lars Lindh

Perioder:
V=Vår S=Sommar H=Höst
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp

OBS! Lägg märke till att det är olika klockslag olika veckor!

Anmälda:
1. 
Ellinor Paulcén V/S/H
2.
Sofie Jespson V/S/H
3. 
Mathilda Backman V/S/H
4.
Sara Johansson V/S/H 
5.
Maya Mattsson V/S/H
6. LEDIG PLATS

Vår 

Ti. 11/4 17.10-18.00
Ti. 18/4 17.10-18.00
Ti. 25/4 17.10-18.00
Ti. 2/5 18.00-18.50.
Ti. 9/5 18.00-18.50
Ti. 16/5 18.00 -18.50
Ti. 23/5 18.00-19.40 OBS! Spel på banan 23/5 – se tid!
Ti. 30/5 18.00-18.50

Sommar

Ti. 13/6 17.10-18.00
Ti. 20/6 17.10-18.00
Ti. 27/6 Ej träning
Ti. 4/7 17.10-18.00
Ti. 11/7 17.10-18.00
Ti. 18/7 17.10-18.00
Ti. 25/7 17.10-18.00
Ti. 1/8 17.10-18.50. OBS! Spel på banan 1/8 – se tid!
Ti. 8/8 17.10-18.00

Höst

Ti. 22/8 17.10-18.00
Ti. 29/8 17.10-18.00
Ti. 5/9 17.10-18.00
Ti. 12/9 17.10-18.00
Ti. 19/9 17.10-18.50. OBS! Spel på banan 19/9 – se tid!
Ti. 26/9 17.10-18.00
Ti. 3/10 17.10-18.00

Anmäl dig

Vit on. 17:10

Tränare: Lars Lindh
Perioder:
V=Vår S=Sommar H=Höst
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp

Anmälda:
1. Alexander Ekewald V/S/H

2. 
Sebastian Månsson V/S/H
3.
Elliot Regina V/S/H
4.
Måns Nordberg V/S/H
5. LEDIG PLATS

6. LEDIG PLATS

Vår
On. 12/4 17.10-18.00
On. 19/4 17.10-18.50. OBS! Spel på banan 19/4 – se tid!
On. 26/4 17.10-18.00
On. 3/5 17.10-18.00
On. 10/5 17.10-18.00
On. 17/5 17.10-18.00
On. 24/5 17.10-18.00
On. 31/5 17.10-18.00

Sommar
On. 21/6 17.10-18.00
On. 28/6 17.10-18.00
On. 5/7 17.10-18.00
On. 12/7 17.10-18.00
On. 19/7 17.10-18.00
On. 26/7 17.10-18.50. OBS! Spel på banan 26/7 – se tid!
On. 2/8 17.10-18.00
On. 9/8 17.10-18.00

Höst
On. 23/8 17.10-18.00
On. 30/8 17.10-18.00
On. 6/9 17.10-18.50 OBS! Spel på banan – se tid
On. 13/9 17.10-18.00
On. 20/9 17.10-18.00
On. 27/9 17.10-18.00
On. 4/10 17.10-18.00

Anmäl dig

Vit lö. 13:00 (må.09:30 på sommaren)

Tränare: Lars Lindh
Perioder:
V=Vår S=Sommar H=Höst
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp
OBS! Olika dagar & tider – ha koll på schemat!

Anmälda:
1. 
Max Cordes V/S/H
2. Gustav Holtz V/S/

3.
Ludwig Ahrén V/S/H
4.
LEDIG PLATS
5. LEDIG PLATS

6. LEDIG PLATS
7. LEDIG PLATS /H/ 

Vår
Lö. 8/4 12.00-13.40 OBS! 8/4 dubbelpass- se tid!
Lö. 15/4 Ej träning
Lö. 22/4 Ej träning
Lö. 29/4 13.00-13.50
Lö. 6/5 12.00-13.40 OBS! 6/5 dubbelpass- se tid!
Lö. 13/5 13.00-14.40 OBS! Spel på banan 13/5 – se tid!
Lö. 20/5 Ej Träning
Lö. 27/5 13.00-13.50
Lö. 3/6 Ej träning
Lö. 10/6 13.00-13.50

Sommar
Må.
19/6 09:30-10:20
Må. 26/6 Ej träning
Må. 3/7 09.30-10.20
Må. 10/7 09.30-10.20
Må. 17/7 09.30-10.20
Må. 24/7 09.30-10.20
Må. 31/7 09.30-10.20
Må. 7/8 09.30-11.10 OBS! Spel på banan 7/8 – se tid!
Må. 14/8 09.30-10.20

Höst
Lö. 26/8 13.00-13.50
Lö. 2/9 13.00-13.50
Lö. 9/9 13.00-13.50
Lö. 16/9 13.00-13.50
Lö. 23/9 12.00-13.40 OBS! Spel på banan 23/9 – se tid!
Lö. 30/9 13.00-13.50
Lö. 7/10 13.00-13.50

Anmäl dig

Vit lö. 14:00 (må.10:30 på sommaren)

Tränare: Lars Lindh
Perioder:
V=Vår S=Sommar H=Höst
Max 6personer/grupp
Minst 4 pers/grupp

OBS! Olika dagar & tider – ha koll på schemat!

Anmälda:
1.
Christian Narvselius V/S/H
2. Elliot Regina V/S/H

3.
Maxi Åkesson V/S/H
4.
Måns Nordberg V/S/H
5.
Albin Holmer Wärneryd V/
6. LEDIG PLATS V/S/H
7. LEDIG PLATS S/H/

Vår
Lö. 8/4 14.00-15.40 OBS! Dubbelpass 8/4 – se tid
Lö. 15/4 Ej träning
Lö. 22/4 Ej träning
Lö. 29/4 14.00-14.50
Lö. 6/5 13:40-15:20 OBS! Dubbelpass 6/5 – se tid!
Lö. 13/5 15.00-16.40 OBS! Spel på banan 13/5 – se tid!
Lö. 20/5 Ej träning
Lö. 27/5 14.00-14.50
Lö. 3/6 Ej träning
Lö. 10/6 14.00-14.50

Sommar
Må. 19/6 10:30-11:20
Må. 26/6 Ej träning
Må. 3/7 10.30-11.20
Må. 10/7 10.30-11.20
Må. 17/7 10.30-11.20
Må. 24/7 10.30-11.20
Må. 31/7 10.30-11.20
Må. 7/8 11.30-13.10
Må. 14/8 10.30-11.20

Höst
Lö. 26/8 14.00-14.50
Lö. 2/9 14.00-14.50
Lö. 9/9 14.00-14.50
Lö. 16/9 14.00-14.50
Lö. 23/9 14.00-15.40 OBS! Spel på banan 23/9 – se tid!
Lö. 30/9 14.00-14.50
Lö. 7/10 14.00-14.50